Ook "The Dynamic Karate Cup" te Herne ging opnieuw door, dit keer op zondag 30 oktober, waarbij onze club deel nam met 6 kampers.

Eén van de clubleden die zeer goed op dreef is de laatste weken, mocht ook dit keer opnieuw plaats nemen op het podium. We hebben het namelijk over Fien Cornelis, zij behaalde (net als op het Vlaams JKA kampioenschap) ook nu weer goud in zowel kata als kumite bij de scholieren meisjes.

Een nieuwkomer op het podium voor onze club was dit keer Kobe Thienpont. Bij de junioren heren behaalde hij in kata een 4e plaats maar in kumite mocht hij zilver in ontvangst nemen. Tot slot werd er ook nog in de open klasse een medaille behaald want Louca Van Den Hauwe werd namelijk 3e in kata.

Als club zeer wij dan ook zeer fier op de knappe prestaties van onze kampers, dikke proficiat aan allen.