Op vrijdag 7 december zal er een nieuwe clubfoto genomen worden van al onze clubleden, bijgevolg vragen wij dan ook aan al onze clubleden om die dag zeker aanwezig te zijn.

De fotoshoot start rond het beëindigen van de jeugdtraining (+/- 19u20), dus het clubbestuur vraagt hierbij aan de volwassen clubleden om tijdig aanwezig te zijn, zodat dit vlot en snel kan verlopen. Het is die dag trouwens clubexamen, velen zullen dus al moeten aanwezig zijn en het kan geen extra moeite zijn voor de 'die hards'.

Na de foto mogen alle jeugdleden ook een lekker Sinterklaasgeschenk in ontvangst nemen, m.a.w. nog een reden om de fotoshoot zeker niet te missen.

Als club zouden wij het dan ook ten zeerste op prijs stellen dat die dag iedereen aanwezig kan zijn. Dit houdt in dat wie gehinderd is om te komen trainen toch heel kort even de kimono aantrekt om op de foto te staan, daarna ben je opnieuw vrij om te gaan.

Alvast tot dan !!